Teksty - Zaproszenia na 18-stkę

 

 

Wzór 1

Witajcie, witajcie nadobne szlachcianki a roztropni szlachcice.
Zacna panna ..... (imię) z domu ...... ma zaszczyt prosić
niewiastę ....... (imię kobiety) i jegomościa ..... (imię mężczyzny)
na "Bal osiemnastej wiosny"
w dniu wielkim a miłym który to na dzień ...... (dzień i łacińska nazwa miesiąca np. 22 Juliusa) roku pańskiego .... (rzymskimi cyframi wpisany rok) wyznaczony. W komnatach ...... (np. restauracji „Zameczek”) w grodzie ....... (nazwa miejscowości) odbywać się będą wszelakie harce od ... (godzina) bicia zegara. A że szkodliwego nic nad próżnowanie być nie może, tędy kapela wyborna dzidżejowa przygrywać nam będzie różnorakie pieśni a melodyje skoczne. Pieczyste gorące strawy wszelakie miody pitne oraz inne smakołyki na stołach będą biesiadnych królować!!!
Zatem przybywaj gościu miły wszak to nie są jakie drwiny!

Wzór 2

Chcę zaprosić miłych gości ku olbrzymiej mej radości na imprezę,
gdzie niedługo szampan będzie lał się strugą!
Niech się dowie cały świat, że mam osiemnaście lat!
Przyjęcie urodzinowe odbędzie się w ………………o godzinie …….
Obecność obowiązkowa.

Wzór 3

Urodzinową zabawę bardzo długo się pamięta. W tym na pewno mi pomoże Twoja buzia uśmiechnięta !!! Serdecznie zapraszam ......................(imię i nazwisko) w dniu ..... o godz. ....... adres........... na moje 18 urodziny.

Wzór 4

Ziomulek, nie bądź frajer i rezerwuj sobie ...........(data), bo tego dnia .........(imię) zamierza z wielkim hukiem wskoczyć w dorosłość!! Wypas, co?? Łap taxi, zakładaj najlepsze gatki i wlatuj o ...........(godzina) ..............(miejsce) City, Adres:...............
Pokręcimy kuperkami & braowarek będzie się lał strumieniami! Grzej zelwów, bo czekamy!
Imprezę osiemnastkową ....(data) w Londonie sponsorują : ....(wymienieni z ksywek ludzie).

Wzór 5

Czad impreza sie szykuje,
Jak przegapisz będziesz frajer!
Wymagany ubiór trendy,
Nastrój cool i ... prezent bajer!
Zapraszam Cie dzisiaj na imprezę życia!
Będzie fajna muza i ... mleko do picia!

Wzór 6

Zapraszam na odlotową osiemnastkę.
Impreza stuprocentowa,
obecność obowiązkowa...

Wzór 7

Nim się obejrzałam minął mi roczek
i wnet postawiłam swój pierwszy kroczek.
Dziś już w dorosły wchodzę świat,
bo kończę w końcu 18 lat.
Z tej okazji zapraszam was goście,
byście ze mną przekroczyli próg dorosłości.

Wzór 8

Dnia .... miesiąca .... odbędzie się niepowtarzalna impreza urodzinowa w ..... Nie są to „zwykłe” urodziny – tym razem świętujemy liczbę magiczną zwłaszcza dla solenizanta – 18. Dlatego też uprzejmie proszę o przybycie – dobra zabawa murowana!

Wzór 9

Z okazji urodzin nie byle jakich i nie byle czyich zapraszam serdecznie na wielkie święto zorganizowane specjalnie w celu uczczenia wchodzącego w dorosłość solenizanta. Przednia zabawa, ma której obecność jest obowiązkowa odbędzie się ....(dzień, miesiąc) o godzinie .... w .... (miejsce).

Wzór 10

18 kończąc wiosnę zapraszam z wielką radością na urodzinową imprezę zorganizowaną dnia .... o godzinie .... w .... (miejsce). Obecność jest obowiązkowa, w programie atrakcji przewidziana dobra zabawa!

Wzór 11

Na zwykłą osiemnastkę niezwykłej osoby zaprosić Was pragnę serdecznie! Planowana impreza rusza o godzinie ...., dnia ...., w miejscu .... Obecność jest obowiązkowa, zwłaszcza, że szykuje się wyśmienita zabawa! Dlatego pamiętaj, ...... (godzina + data).

Wzór 12

Marzy Ci się dobra zabawa? Nie przegap: .... (godzina), dnia ...., miesiąca ....., roku pańskiego ...., w .... (miejsce) rozpoczyna się niesamowita, nieziemska, niebywała, niemożliwa do przegapienia impreza z okazji 18 urodzin ..... (imię, nazwisko)! Musisz tam być!

Wzór 13

Z okazji 18 urodzin zapraszam serdecznie na imprezę urodzinową zorganizowaną w .... (miejsce). Planowane rozpoczęcie zabawy – godzina .... Z niecierpliwością i tęsknotą wypatruję dnia ...., ponieważ właśnie wtedy oczekuję na Ciebie, by wspólnie rozpocząć świętowanie. Wyśmienita zabawa murowana!

Wzór 14

Urodziny 18 to niezwykłe święto. Wchodzi się w okres dorosłości, kończy się czas błogiej nieodpowiedzialności. Aby uczcić tak poważny krok, tak cudowne wejście w upragnioną dorosłość, zapraszam serdecznie na imprezę urodzinową, dnia.... o godzinie.... w..... Przewidziana dobra zabawa, żeby nie powiedzieć – najlepsza w tym roku!

Wzór 15

Z okazji niepowtarzalnych i najważniejszych 18 urodzin zapraszam serdecznie na wspólne świętowanie dnia...., w...., o godzinie.... Obecność obowiązkowa, a zabawa – jedyna w swoim rodzaju!

Wzór 16

Z okazji moich osiemnastych urodzin chciałabym bardzo gorąco zachęcić do wspólnego ich uczczenia. Zapraszam serdecznie dnia...., o godzinie .... do ..... Odbędzie się tam niepowtarzalna impreza urodzinowa!

Wzór 17

Osiemnaste urodziny ma się tylko raz! I jako jedyne są tak ważne, przynajmniej dla mnie. Jest to więc idealny powód, żeby uczcić je wyśmienitą zabawą! Dnia... o godzinie.... w .... odbędzie się niepowtarzalna impreza! Zapraszam serdecznie do wzięcia w niej udziału!

Wzór 18

Z okazji 18 zapraszam serdecznie na imprezę, która odbędzie się dnia... o godzinie.... w ..... Niesamowite atrakcje, udana zabawa, radosne tańce i upojenie alkoholowa – te i inne atrakcje gwarantowane.

Wzór 19

Osiemnastka to idealny powód, aby wspólnie się zabawić! Dlatego zapraszam serdecznie na imprezę organizowaną dnia.... w.... Przewiduję tłumy gości, taneczną muzykę, alkohol oraz niezapomniane wspomnienia! Nie może Cię zabraknąć, więc nie zastanawiaj się – przychodź!

Wzór 20

Z okazji moich upragnionych osiemnastych urodzin organizuję kameralną imprezę tylko dla wybranych – dlatego możesz czuć się zaszczycony moim zaproszeniem. Owa owiana tajemnicą urodzinowa zabawa odbędzie się dnia.... roku pańskiego.... Liczę na Twoje przybycie, mój/moja drogi/droga ..... (imię).

Wzór 21

Najwyższy już czas! Wkrótce kończę 18 lat i moje wejście w dorosłość chcę hucznie oblać! Nie może Cię zabraknąć – szykuje się niezła impreza! Zapraszam dnia ……………………… do ……………………………. Wstęp od godziny ………….. Do zobaczenia na miejscu!

Wzór 22

Poważne nadejść mają dla mnie dni, w dorosłość wchodzę, odpowiedzialny mam być… Ale ten jeden raz mnie nie zbawi – zabawmy się w imię moich 18 urodzin! Dnia …………….. o godzinie ………………. Rozpoczyna się osiemnastkowa impreza w ……………………………………. (adres). Zapraszam bardzo serdecznie!

Wzór 23

Moje 18 urodziny. Aby były rzeczywiście specjalne urządzam imprezę! Szykuje się wyśmienita zabawa przy dobrej muzyce! Nie może Cię zabraknąć dnia ……………………………. w ………………………… (adres). Startujemy o godzinie ……….

Wzór 24

Z okazji tak poważnego wieku, w jaki mam zaszczyt wejść , urządzam kameralne przyjęcie. Chciałabym bardzo móc Cię ugościć i wspólnie oblać moje 18 urodziny. Zabawa odbędzie się dnia ……………………… o godzinie …………………… w …………………… (adres)

Wzór 25

Czas najwyższy zacząć świętowanie – wybiła dla mnie liczba magiczna – 18! Zapraszam serdecznie na godzinę …………. do …………………………………. (adres). Obecność obowiązkowa, a zabawa będzie stuprocentowa!

Wzór 26

Z okazji mojego wejścia w dorosłość chcę być ostatni raz nieodpowiedzialny i dziecinny! Dlatego bawimy się, bawimy! Dnia ……………. o godzinie………….. w ………………………………… (adres). Nie może Cię zabraknąć, bo szykuje się ostra jazda!!!

Wzór 27

Magiczna liczba, lat osiemnaście na karku już mam, więc mogę się bawić i szaleć bez ograniczeń! Z okazji uświęcenia tego magicznego dnia organizuję imprezę – zaproszeni są absolutnie wszyscy! Dnia ………………… o godzinie …………….. do ………….. rozpoczynamy ostrą zabawę!

Wzór 28

Z okazji mojego ostatniego dnia niewinności i dzieciństwa organizuje imprezę, którą mam zamiar wejść w dorosłość! Startujemy dnia …………….. o godzinie …………… w …………………………. (adres). Nie może Cię zabraknąć – pamiętaj od 12 dopiero się rozkręcamy  więc szykuj się na całonocną imprezę!

Wzór 29

Z okazji moich wspaniałych 18 urodzin organizuję małą imprezkę. Ma ona na celu uczczenie wspomnianych już urodzin – przecież 18 to poważna sprawa! Dlatego liczę, że uświęcimy ten dzień razem – o godzinie ……… otwieram bramy naszego raju – klubu przy ulicy ………………………………. Spędzimy tan najbliższą noc, a kto wie, czy i nie dzień! Zabawa będzie stuprocentowa, a Twoja obecność – jest obowiązkowa!

Wzór 30

Powoli się starzeję – teraz tylko czekać na pierwsze zmarszczki! Ale co tam – taaaaaaaaakie urodziny ma się raz w życiu, zwłaszcza te 18! Dlatego świętujemy – nie może Cię zabraknąć dnia …………………….. o godzinie ………… w ……………………………… Zabawa będzie wyśmienita!

 
Copyright © 2017 EwelinaSznajderowska.pl | Powered by Quick.Cart | Projekt i realizacja: ProSzablon.pl

stat4u